We are starting a new month with retrograde Mercury, which is increasingly confu

sing our language, so we need not to rush and speak carefully, try to listen and understand others to be less confused, do not hurry to sign contracts.
Venus has moved to the constellation of Aquarius since yesterday, so our feelings will also be a bit freer, more open, not so constrained, and we will want even more that quarantine and all the constraints end as soon as possible.
***
Pradedame naują mėnesį su retrogradiniu Merkurijumi, kuris vis painios mūsų kalbą, dėl to reikia neskubėti ir kalbėti atidžiai, stengtis išklausyti ir suprasti kitus, kad būtų mažiau painiavos, neskubėti su sutarčių pasirašymu.
Nuo vakar Venera perėjusi į Vandenio žvaigždyną, taigi mūsų jausmai irgi bus kiek laisvesni, atviresni, ne tokie suvaržyti, o ir patys jau norėsime, kad kuo greičiau tas karantinas ir visi suvaržymai baigtųsi.

#astrology #astroonline💫 #astroprognostic #february2021 #venusinaquarius #venusaspects #retromercury #astroaspects #moon #astroquates #horoscopes #horoscopo #mercury #mercuryretro #skysighs #pixabay #pixabayimage #astroconsultation #astroconsultant #astro #horoscopepost #zodiac #zodiacsigns #astrosigns #astrozodiac #horoskope #astro2021 #astrologersofinstagram #astrologer #astroconsult
@astro.bmchannel

,