Nenuostabu, kad kiekvienas žmogus yra ieškotojas, o kalbant apie drabužių spintą- visada stengiuosi surasti ką nors įdomaus ir naujo sau, ką galėčiau pritaikyti tiek kasdieniam nešiojimui, tiek ypatingoms progoms. Net gi ta progą atsisiunčiau patogią programėlę – „Smart Closet“ kurios nuoroda galiu drąsiai pasidalinti ir su jumis, kadangi man tai tikrai padėjo tvarkant savo drabužinę… Programėlės pagalba galite fotografuoti savo drabužius, po to nuotraukėles apkarpyti, susidėlioti drabužių stilius pagal madas, sezoniškumą ir poreikį, labia patogu. Keletas nuotraukėlių, kaip atrodo, apkirpti drabužėliai, pateiksiu žemiau.

Tęsiant kalbą toliau apie mano drabužių stilių, na prisipažinsiu, domėjimasis stiliumi atsirado ne taip jau ir seniai, anksčiau svarbiau būdavo tai, kad drabužiai būtų patogūs ir patiktų man pačiai, su jais galėčiau jaustis komfortabiliai. Dabar gi, žaidžiant su įvairiomis programėlėmis, vis dažniau siunčiantis drabužių iš užsienio svetainių, norisi daugiau nei tik patogumo ir grožio, norisi kažko savito ir jaukaus širdžiai. Taigi, mūsų portale rasite drabužių išpakavimų nuorodų, mano džiaugsmą juos pakuojant. Taip pat įvairių stiliaus variacijų ir bandymų, galbūt kažkas bus jau matyta, tuo nesistebėčiau, nesu ekstravagantiško ir rėžiančio akį stiliaus mėgėja, labiau patinka savitas, šiltų atspalvių, vadinamas Casual drabužių tipas. Taigi, pasižiūrėkite, vertinkite ir tikrai džiaugsiuosi, jei rasite sau kažką įdomaus ir galėsite pritaikyti. Mielai dalinuosi savo idėjomis.

Apačioje pateikiu vieną iš pavasarinių variantų, kai oras dar nėra pilnai įšilęs ir kartais praverstų keletas drabužių sluoksnių. Taigi, šią aprangą galima pritaikyti keliaujant į miestą, seminarą, kavinę, pasibuvimą su draugais ir panašiai, kitaip sakant Casual, stilius, nėra visiškai kasdieninis, bet ir ne per daug puošnus, tiesiog pats tas aukso viduriukas. Taip pat, nesunku priderinti prie bet kurių batų arba batelių pagal sezoną.

Mano pasirinkti drabužiai:

Megztukas: ASOS

Marškinukai: Jennyfer

Korsetas: Motivi

Klasikinės kelnės: Mohito

Kolje: Aliexpress

Telefonas, kuriuo fotografuota: Ulefone Future