Tomorrow and the day after tomorrow, Sun forms a positive aspect with Jupiter, which…

Tomorrow and the day after tomorrow, Sun forms a positive aspect with Jupiter, which can help to gain more money, improve financial affairs.
From September 5, Mercury, who has now moved from Virgo to Libra, so our thinking will no longer be as specific and assured as in the Virgo period, but we will tend to take more care of beauty, body care and spa services, as well as the desire to do more social activities, services and assistance. Just as the Libra itself is tend to be diplomatic and benevolent, so let's us all to keep this good intensions as long as possible.
***
Rytoj ir poryt saulė sudaro palankų aspektą su Jupiteriu, kuris gali padėti geriau užsidirbti, pagerinti finansinius reikalus.
Nuo rugsėjo 5 dienos Merkurijus, kuris iš Mergelės žvaigždyno dabar yra perėjęs į Svarstykles, todėl mūsų mąstymas nebebus toks konkretus ir užtikrintas, kaip Mergelės laikotarpiu, bet būsime linkę labiau rūpintis grožiu, įvairiomis kūno puoselėjimo paslaugomis, taip pat, suaktyvės noras labiau užsiimti visuomenine veikla, paslaugų ir pagalbos srityse. Kaip ir pačios svarstyklės yra linkusios į diplomatiją ir geranoriškumą, tai ir mes visi pasistenkime tai kuo ilgiau išlaikyti.

#astrology #astroonline💫 #astroprognostic #september2020 #fullmoon #mooninscorpio #mercuryinlibra #astroaspects #libra #astroquates #horoscopes #horoscopo #mercury #sunjupiteraspect #money #pixabay #pixabayimage #astroconsultation #astroconsultant #astro #horoscopepost #zodiac #zodiacsigns #astrosigns #astrozodiac #horoskope #astro2020 #astrologersofinstagram #astrologer #astroconsult
@astro.bmchannel

,